Witam wszystkich jest to strona z moimi kartkami, które robię już od kilku lat , zaczęłam je wstawiać na stronie która już nie istnieje ,ale mogłam wszytko zabrać przed jej zamknięciem .Są tu raczej same kartki ,bez bez tekstu bo co tu dużo pisać , kartki same mówią za siebie.
środa, 19 listopada 2008
czwartek, 20 marca 2008
środa, 28 listopada 2007
poniedziałek, 12 listopada 2007
Subskrybuj:
Posty (Atom)