Kartki Wielkanocne gotowe teraz tylko włożyć w koperty i wysłać aby życzyć Wesołych Świąt Wielkiejnocy jak i Wam życzę zaglądającym przypadkiem czy nie na moja stronę serdecznie pozdrawiam :)
Witam wszystkich jest to strona z moimi kartkami, które robię już od kilku lat , zaczęłam je wstawiać na stronie która już nie istnieje ,ale mogłam wszytko zabrać przed jej zamknięciem .Są tu raczej same kartki ,bez bez tekstu bo co tu dużo pisać , kartki same mówią za siebie.
sobota, 5 kwietnia 2014
wtorek, 17 grudnia 2013
Święta Bożego Narodzenia 2013
Nadszedł czas wysyłania świątecznych kartek , które robię już od kilku lat , choć podczas roku mało ich robię bo raczej tylko na Święta Wielkiej Nocy i właśnie Bożego Narodzenia to jest to dla mnie wielka przyjemność i oto właśnie moje tegoroczne kartki, miłego oglądania :).
Subskrybuj:
Posty (Atom)





































































