Witam wszystkich jest to strona z moimi kartkami, które robię już od kilku lat , zaczęłam je wstawiać na stronie która już nie istnieje ,ale mogłam wszytko zabrać przed jej zamknięciem .Są tu raczej same kartki ,bez bez tekstu bo co tu dużo pisać , kartki same mówią za siebie.
piątek, 9 marca 2007
niedziela, 25 lutego 2007
Moje wycinanki 2
środa, 6 września 2006
Subskrybuj:
Posty (Atom)























