Witam wszystkich jest to strona z moimi kartkami, które robię już od kilku lat , zaczęłam je wstawiać na stronie która już nie istnieje ,ale mogłam wszytko zabrać przed jej zamknięciem .Są tu raczej same kartki ,bez bez tekstu bo co tu dużo pisać , kartki same mówią za siebie.
środa, 2 grudnia 2009
piątek, 21 listopada 2008
Robienie kartki za pomoca naklejek ,stikersow
czwartek, 20 listopada 2008
Subskrybuj:
Posty (Atom)