Witam wszystkich jest to strona z moimi kartkami, które robię już od kilku lat , zaczęłam je wstawiać na stronie która już nie istnieje ,ale mogłam wszytko zabrać przed jej zamknięciem .Są tu raczej same kartki ,bez bez tekstu bo co tu dużo pisać , kartki same mówią za siebie.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kartki na Boże Narodzenie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kartki na Boże Narodzenie. Pokaż wszystkie posty